STRECHY
KROVY
KRYTINY
KLAMPIARINA
IZOLÁCIE
PODKROVIA
RODINNÉ DOMY

Firma vznikla v roku 1992 pod názvom ProBet s.r.o. V roku 2002 po zmene legislatívy sa pretransformovala na ProBet – Pokštefl Bohumil fyzická osoba, ktorá poskytuje poradenstvo, dozorovanie stavieb, odborné posudky a pod. Druhá spoločnosť pod názvom PB Systém s.r.o. nadväzuje na činnosť firmy ProBet s.r.o..

Firma vo svojom začiatku zamestnala časť pracovníkov so skúsenosťami s občianskej výstavby a zamerala sa na realizáciu monolitických betónových konštrukcii, menších stavieb na kľúč a špeciálne tesárske práce. V priebehu rokov sme sa po vzore a skúseností z Rakúska a Nemecka špecializovali na jednu špecifickú činnosť v stavebníctve a to na dodávku a montáž šikmých a plochých striech. Priebehu rokov sme vybudovali množstvo striech, podkroví a domov pri ktorých sme sa stretli prakticky so všetkými materiálmi a technológiami, ktoré sa vyskytujú na Slovensku ako aj v okolitých krajinách.

Naši pracovníci sa pravidelne vzdelávajú na profesných školeniach pre jednotlivé pokrývačské, izolatérske a klampiarske technológie a tým sme prakticky schopný profesionálne zrealizovať akúkoľvek technológiu pre šikmé ako aj ploche strechy. A to v šikmých strechách pre skladané krytiny Bramac, Tondach, Mediteran, Cembrit a pod, montáž asfaltových šindľov, plechových krytín. Z klampiarskych prác sme schopný zrealizovať všetky klampiarske konštrukcie zo všetkých druhov materiálov ako pozink, hliník, meď, titánzinok a pod. Z prác pre ploché strechy realizujeme izolácie z asfaltových pásov či izolácie s fóliami mPVC vrátane tepelnej izolácie.

Firma ponúka kompletné služby, čo znamená nie len montáž ale aj dodávku materiálov, poradenstvo, projektovú dokumentáciu.